GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 12769277

nr 1276 9277

Skålar

4 st. Torgau, Tyskland. Diameter: 19-26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:30:47